UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Wojtek456 - Nie jesteś wyjątkiem - z naszej klasy odpadło 20 z 29 w pierwszej. Ale dla mnie fakt że byłem w 9 która stanęła dp matury i zdałem ją na ocenę dobrą jest powodem do dumy. Sandi faktycznie lubił zadania na tablicy ale to miało swój cel - dokładnie tak uczył nas matematyki i myślenia analitycznego. To że odpadłeś nie czyni Cię gorszym - jesteś inny masz inne doświadczenia. Wyśmiewanie uczniów też miało cel - podniesienie odporności na stres i nabranie poczucia własnej wartości jeśli się umiało. Mnie trzech nauczycieli chciało wylać - żaden nie zdecydował się ocenę niedostateczną i komis bo wiedział że się obronię. To też nauka z tej szkoły - jak się na czymś znasz możesz zadrzeć z każdym kiedy masz racje. Nasz rysunku uczył "Wektor" ale Sawicki miał racje - z tej szkoły wychodzili porządni ludzi - nie wszyscy z jej dyplomem. Ja zostałem i też nie żałuje mimo że na studia nie poszedłem przejmując firmę mojego ojca. On był dumny i z tego że ją skończyłem i z tego że nie musiałem się przed nikim płaszczyć o oceny i promocje. Właśnie dlatego

MariuszLewandowski-Fc