UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Bicie linijką " po łapach", to w tamtych czasach było na porządku dziennym. Nie wiem, czy akurat w w szkołach średnich, ale w szkołach podstawowych na pewno tak. Dzisiaj by juz stracili pracę takim zachowaniem.

J124