UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak się zastanawiam i liczę na merytoryczną odpowiedź, dlaczego powstaje ulica dojazdowa do przeprawy przez rzekę Elbląg pół metra obok kamienicy która w wyniku ruchu pojazdów tąpnie a nie zrobiono jej z drugiej strony kamieniczek jak na zdjęciu B. Tam dojazd miałby funkcje dojazdową stałą bo w planach zabudowa parku ?