UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Prawi ultrasi - Już nie mają betonowego poparcia a jeszcze trochę i PiS zniknie z Sejmu i polityki. Te marne 20% to są jakieś drgawki tej partii a nie żadne moce przerobowe. Jeszcze ich Konfederacja poćwiartuje podbierając posłów z Morawieckim się rozpadną i to będzie ten faktyczny ich koniec. Obraz nawalonego jak stodoła Porzucka leżącego na łopatkach to obraz tej partii czyli nędzy i rozpaczy.