UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POrtelowskie baśnie z mchu i paproci dla czerwonego suwerena. Zejdźmy na ziemię Elbląg miał szansę na rozwój jaką była budowa Portu Państwowego. Napiszcie proszę kto celowo blokował jego budowę w naszym mieście? Podpowiem tylko że ci dywersanci pochodzili z KO PSL Lewica. Efekt tych działań jest taki że firmy które czekały na ten port właśnie uciekają z Elbląga. Czyli zamiast tysiąca nowych nowych miejsc pracy właśnie tracimy kolejne tysiące. Oto polityka KO. Pytam co takiego dobrego zrobiło KO dla miasta i naszego regionu?

Jawamwojtaniewybierałem