UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tu chyba wypowiadają się ci co nigdy na budowie nie pracowali. Słuchajcie ja przepracowałem 40 lat jako fachowiec z dyplomem mistrza a piwo do śniadania miałem każdego dnia, tak w Polsce jak i za granicą ! W Wiesbaden budowaliśmy hotel to kierownik budowy sam wysłał kiedy brakowało, mieliśmy trzy skrzynki piwa i każdy mógł dwa dziennie pić razem z kierownictwem, półtora roku z nimi pracowałem i wypadku nie było ! Brzuch mi nie urósł a kondycja pozostała. Nie popieram picia piwa w pracy bo wiem jak potrafią pić jak się pozwoli na jedno ale sztuką jest umieć to spalać pracą a nie naruszeniem na portEl bo wszyscy wiedzą co można a co nie tylko rozumu brak.