UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@098 - Bzdury opowiadasz, jestem właśnie w branżówce i wcale nie czuję się gorszy ani gorzej traktowany. Wręcz przeciwnie mamy super nauczycielki ( jestem na logistyku), które robią bardzo dużo, żeby nas przygotować do egzaminu