UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@S6-C4 - Dzisiaj jest jeszcze gorzej nauczyciele nie potrafia przekazac swojej wiedzy, tylko korzystaja z komputera, z ksiazek ktorych nie tlumacza (chyba nie potrafia), szczególnie w branzowce. Malo tego dzieciaki z branzowki są gorsze od tych z technikum opinia wypowiedziana przez jednego z nauczycieli.
098