UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@S6-C4 - Oj tak, ta szkoła z informatyką miała tyle wspólnego co baletnica z boksem. Jeszcze tam była jedna pani od informatyki... nigdzie tak dobrze nie uczyli uruchamiania Painta jak w w zsti. Może i kiedyś ta szkoła była prestiżowa, BA może i teraz jest taka, ale w latach 00-10 taka na pewno nie była.
Absolwent