UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Festiwale, biegi, marsze -propaganda na całego ! A jak idzie budowa drogi wodnej do portu i rozbudowa portu bo jest zarząd miasta, województwa i rząd z jednej opcji politycznej to obiecywaliście że zrobicie szybko ! A jak tam inwestorzy w Elblągu ? To ilu naściągaliście ? Pochwalicie się niedowiarką.