UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I Pan Prezes dumny stał za boiskiem i obserwował. Człowiek co nie ma pojęcia o piłce, biznes dostał po tatusiu, teraz bierze się za klub. Zajmij się Pani Prezesie swoim biznesikiem i zabieraj swoich ludzi z dogmatu do siebie na Brzozową. Teraz nowy pomysł to 2 trenera wrzucić na minę czyli oficjalnie on był trenerem, a obok stał Pan Przybyla i Starzyński jako nieoficjalni trenerzy żeby nie było że to oni przegrali. Co to za kołomyja? Kiedy Prezydent się za Was weźmie? Widać że coś się złego dzieje od kilku tygodni w klubie, zmiany ludzi, bałagan, dziennikarze powinni się tym zająć.
Olimpia góra