UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

policjanci nie mają co robić tylko nie winnych chłopaków łapią ,ale tak to już jest w tym elblągu ,na widok policji powinienem czuć sie bezpiecznie,ale tak nie jestjak ktoś coś dosyć [poważnego robi to się nawet nie zatrzymają.

piesssek