UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

BRAWO POLICJA!!!!. Do lochu z tym narko-barachłem! Jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie na śrdoku Zalewu Wiślanego wybudować "nasz Alcatraz". Chętnie się do tego dołożę, by tylko to badziewie tępiono z takimi skutkami jak obecnie!

Monx.