UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

przestańcie już rozpowiadać te brednie.... połączenie jest niezbędne!!!! prze wszystkim dla rozwoju miasta.... sorry, ale Góra Chrobrego to żadna atrakcja.... a wszystkim maruderom przypomnę że bażantarnia pęka w szwach od aut co weekend...

xyz...