UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co to budować skoro jest połączenie przez Malbork, Tczew, Pruszcz Gdański. Z Malborka i Tczewa można jechać na południe Polski, a w Nowym Dworze Gdańskim nie będzie żadnej przesiadki (Ale nawet gdyby była możliwość z Nowego Dworu Gdańskiego jechać do Mikoszewa, Stegny, Sztutowo, Krynicy Morskiej, Piasków) to i tak połączenie było by daremne, bo ludzie by woleli bezpośrednio autobusem z Elbląga jechać