UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mam nadzieję, że wyjdą ze strefy wiecznego gadania i sprawy realnie pójdą naprzód. Zróbcie choć to jedno, pomysł przecież nieobciążony zaprzeszłą pisowską wizją w tym temacie, więc w myśl hasła robimy, nie gadamy, hę ? Elbląg zasługuje na coś więcej niż pociąg w kierunku Tczewa i Olsztyna. Kolej nadzalewowa też powinna wrócić. Predzej czy póżniej rozwój portu i portów na zalewie, przeładunki i transport drogą lądową to wymuszą.