UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblag to jest jakaś biedna ofiara politycznych rozgrywek. Piękne miasto z perspektywami, ale nie majace szczęścia do rozwoju i podatne na przepychanki. Dlatego to jest pewnie idealny grunt dla tych miernych "polityczyn", którzy próbuja się tu wykazywać. Poprzez wykazywać, mam na myśli dużo gadać, co by było o nich głośno, i to TYLE... Lotnisko, port, teraz kolej do Trójmiasta, tak, maja się o co przepychać te różowe zwierzatka przy korycie, żeby jak najdłużej do tego koryta mieć dojście.

hrum_hrum