UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"co wy chcecie w tym porcie przeładowywać? pisiowatych?" O to należy zapytać inicjatorów przekopu i 4 portu, czyli w pierwszej kolejności elbląskiego posła Leonarda Krasulskiego, a potem jego promotora prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Za przekopem za 600 mln był prawie każdy elblażanin, a za 4 portem ku czci PiS z niekończącymi się nakładami na pogłębianie Zalewu i rzeki Elbląg to już zdecydowanie mniej.