UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"ZKM wymaga od nich nowych autobusów, z których blisko jedna trzecia ma mieć napęd nisko lub zeroemisyjny. " Tymczasem pis proponuje prąd z węgla. Węgla który sprowadzili z egzotycznych krajów i który od 3 lat zalega na hałdach w Gdańsku
Zeroemisyjny węgiel