UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Racjonalista - Komuna była jakaś była, ale myślało systemowo/państwowo, a tu deweloper myśli o swojej kasie nic więcej. Nie interesuje go szkoła, przedszkole, tam nawet placu zabaw nie bedzie dla dzieci tykkonze 2 zjeżdżalnie i tyle. Te nowe osiedla są nastawione na jak największą ilość bloków/mieszkań i totalne wymagane przepisami minimum na parkingi i te pseudo place zabaw.

Anonimek1