UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Racjonalista - Na tym polega rozbudowa miasta najpierw bloki potem sklep, kościół, przystanek, może jakiś zakład pracy potem szkoła a w przyszłość może nawet tramwaj, no cóż ale według ciebie postawmy tam najpierw szkołę i butelkomat