UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko po co? Głównie inwestorzy z Ostródy i Iławy, a czasem z Trójmiasta zacierają ręce na ewentualny zysk budowy klocków pośrodku niczego na obrzeżach miasta. Problem bezrobocia, infrastruktury, ludności powinien wieść prym jeśli chodzi o zarządzanie tym miastem. Zamiast tego zarząd miejski Elbląga woli bez namysłu stworzyć kolejne osiedle pośrodku niczego. Gdzie szkoły, autobusy, przystanku, sklepy w okolicy? Nie ma.

Racjonalista