UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
POKORNA 4 tam nie ma jak iśc, z chodników dla pieszych zrobili parkingi, ścieźki rowerowe parkinig a skrawek chodnika to także ich ulica bo jakoś musza lawirowac miedzy autami ja chca z chodnika wyjechać i wrost na ludzi, przecież to nie jest prywatnyu teren? nawet gdyby był to niech go ogrodza i nikt nie wejdzie i beda mieli spokój ale przecież to łaczy się z miejską infrasturktuą więc MIŚ BAREJA wieczny, ludzi musza uwazać bo tam chyba spóldzielnia zezwoliła na jazdę na chodnikach a gdzie prawo??? na debicy...