UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Staram się zrozumieć co ma inwestycja mieszkaniowa dewelopera do braku planowanej, jak rozumiem, przez gminę inwestycji w rozbudowę układu komunikacyjnego. Ale może ja czegoś nie rozumiem, więc niech się wypowiedzą zaznajomieni z tematem.

Ciekawski