UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdy od prawa ważniejsze są pieniądze. To bardzo celny początek tytułu opinii napisanej przez Radnego. Naprawdę spór dotyczy tego kto będzie wydawał miliardy. Do wyborów nie można dopuścić do żadnych działań które mogą być postrzegane jako sukces KO. Nie mogą wygrać wyborów bo nie rząd KO tylko ten z Czarnkiem wybranym przez młodzież na dzbana roku ma wydawać miliardy. To wieloletnia tradycja i przywilej PiS-u. Zrobią wszystko, żeby straszyć i temat dwa lata blokować a później po wygranej zaszaleć. Sprzedadzą złoto w taki czy inny sposób i już widzę te zakupy. Wojenne agregaty, kamizelki kuloodporne ze znakiem towarowym Nawrocky, odzież patriotyczna Red is Bad, maseczki czy respiratory dla chorych żołnierzy. Będzie się działo. Ileż milionów zaprzyjaźnione spółki będą dostawać na wojenne zakupy. Pieniądze dla PiS-u naprawdę są ważniejsze od prawa a nawet bezpieczeństwa Polski. Pan Radny dobrze zatytułował początek swojej opinii. Suwerenność Konstytucja to pisowskie teksty dla całodobowych słuchaczy TV Republika. Pieniądze, ach, pieniądze, Wielkie, wielkie żądze. To PiS.

Czy