UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny teatrzyk polityczny zgorzkniałych emerytów - Tuska i Kaczyńskiego... To jest żenujące, że Ci obydwoje 70-latkowie zamiast zająć się wnukami, prawnukami czy dziećmi i żonami wolą szczuć na siebie nawzajem biednych Polaków, którzy jak te Pelikany łykają każdą kiełbasę wyborczą przed wyborami. Wybory tylko co 4 lata... Zróbcie jeszcze wybory co roku zorganizowane na koszt podatnika. Swoją drogą SAFE czytane z angielska sejf to jest kolejny temat zastępczy. W Najjaśniejszej Rzeczypospolitej szpitale bankrutują, wymiar sprawiedliwości nie może przejąć, zaś budżet z roku na rok jest coraz bardziej deficytowy. Wyłącz telewizję, a przyjmij Pana Boga do serca oraz głos rozsądku, który nakazuje miłować bliźniego swego jak siebie samego. Kocham was wszystkich, bo Pan Bóg mi nakazał.
Racjonalista