UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Populizm z każdej strony... jak to rzekł słynny doktor Szewko odpowiadając na pytanie o Kurdów... "(... ) oni mają polityków jeszcze głupszych od naszych"; ) - piękne mrugnięcie okiem do naszej tzw. sceny politycznej. Także jak ktoś kiedyś brutalnie słusznie zauważył - "likwidacja polskiej inteligencji była najlepszą inwestycją Niemiec w XX w. " :(... i to niestety prawda. Jakieś z 2 lata temu, gdy larwa von der Leyen (to ta pani jej rodzinnego marketu od Aldi) ogłaszała iż "Europa się zbroi" i już ruszała propaganda w tą stronę, po pijaku rzekłem na imprezie, że pora kupować akcje Rheinmetall'u... i prorok jaki czy co :o - urosły od tamtego dęcia w (podobno) europejską trąbkę zbrojeniową ok.1000 %... teraz parę % spadło - może w niemieckich mediach coś się przebiło o problemach z SAFE w Polin? PS. nie tylko pan Włodek jest taki oświecony, żeby wejść sobie na investing kom; P; D Szkoda mi tylko Polaków, d... nych już 3 dekadę przez działaczy POPiSLDPSL50,resortowe dzieci, stojącą nad nimi korpo-bank$terkę i służby "państwa położonego tam, gdzie chce".
Wujek_Inwestor