UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast projektować ciągle nowe ulice zajmijcie się poszerzaniem i rozbudową już istniejących arterii miejskich! Grunwaldzka, Bema, Mickiewicza czy Kościuszki mogłyby stać się szersze o co najmniej jeden pas ruch. Z kolei podstawą transportu miejskiego powinny się stać tramwaje, aby jeździły przez każdą główną ulicę miasta łącznie z Fromborską, Odrodzenia, Kościuszki czy Nowodworska. Linie autobusowe powinny być jedynie uzupełnieniem do istniejących linii tramwajowych i również wcześniej wspomniane linie autobusowe powinny obsługiwać jedynie przedmieścia i rozbudowujące się w szybkim tempie obrzeża miast.10 linii autobusowych + kilkanaście linii autobusowych dla powiatu elbląskiego jadących do Elbląga z odpowiednią częstotliwością byłoby w sam raz.
Racjonalista