UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cały ten węzęł to kit i kropka! Jeszcze więcej dróg nam potrzebne?! To jest po pierwsze brzydkie, o wiele piękniej by było bez tych śmierdzących dróg! Ciągle robią coś nowego: multikina, hipermarkety... I jeszcze drogi?! Ludzie, wiecie jaki to ma wpływ na środowisko naturalne i na nas samych??!! Robimy wszystko by Elbląg był piękny, a w schroniskach dla zwierząt czworonogi zyją jak w barakach!!! Zresztą, co to za piękno? Jak wkrótce będziemy mieć efekt cieplarniany i inne katastrofy, to o nie, ja za to nie odpowiadam!!!!
Hikaru