UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wspaniała inwestycja dobrze oświetlona i widoczna w nocy ale...dojazd (bądź dojście) ulicą Pasłęcką od ul.Grunwaldzkiej fatalne. Może władze miasta wysupłają parę groszy i oświetlą ul.Pasłęcką? poprawi to wizerunek miasta i warunki ruchu samochodowego i dość dużego ruchu pieszego (nie wspomnę już o chodniku na tym odcinku}.
stałyużytkownikul.Pasłęckie