UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kto tak pięknie to spaprał to ja niewiem bo miałbyć to węzęł hit a jest kit- przy takim natężeniu ruchu wyjazd z elbląga w kierunku braniewa głupota (przecinanie wjazdu drogi nr 7),wjazd z braniewa do ełbląga powtórka (następne przecinanie drogi nr7).Tak ma wyglądać skrzyżowanie bezkolizyjne?. Przy następnej iwestycji proponuje głębokie przemyślenie a trwają prace z drugiej strony elbląga. Dązymy przecież do zmniejszenia zagrożenia na drodze!
Kierowca