UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jelsi mogę się włączyć do tej długo trwającej dyskusji... to chciałbym tylko dodać, ze obserwując codziennie co sie tam dzieje (codziennie tamtędy jeźdzę bo tam mieszkam:) ) to jesli chodzi o technikę budowy zbliżamy sie coraz bardziej do zachodu. Jesli chodzi o ten hipermarket, to faktycznie miał/ma on powstać naprzeciwko holandii na lotnisku... tylko, ze ja te pogłoski słyszałem juz conajmniej 3 lata temu... a jak bedzie... Nie wiem jak wy drodzy mieszkańcy, ale ja jestem coraz bardziej zachwycony z wygladu swojego miasta. Pozdrawiam

Bart