UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ludzie gadacie takie głupoty, że aż żal to komentować. Nie wiem czy to przypadłość polska czy tylko elbląska, że jest źle jak miasto nic nie robi, a jak coś zrobi, to większość cieszy się tylko z tego, że będzie na coś ponarzekać. Ludzie zawsze wam źle. Ręce opadają z takim społeczeństwem...

SAS