UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
to nie wymaga super wyobrazni poniewaz 2 lata temu tak wlasnie bylo i jakos funkcjonowalo... obwodnica wspaniale pozwala nie zauwazyc wogole Elblaga.... wiele miast naszego pokroju buduje obwodnice wewnetrzne (tzw. srednicowki) tak ze podrozni musza przejechac przez nie. wokol powstaja markety, hotele, stacje i inne uslugi oraz produkcja. a w Elblagu buduje sie tylko po to by latwiej bylo z miasta uciec, latwiej je ominac i najszybciej jak sie da zapomniec
xXx