UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chyba cos Ci sie pomylilo. Most UE odciaza centrum. Mamy w Elblagu 56 tysiecy samochodow i wyobraz sobie teraz ze wszyskie samochody z osiedli polnocnych oraz te samochody ktore chca tam dojechac musza sie pchac przez jeden most na rzece Elblag i korkuja centrum.