UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ja już nic nie kumam... Toć most Unii Europejskiej był budowany, bo przez Brzeską, Piłsudskiego i dalej miały jeździć tiry do Rosji. Most stoi, Piłsudskiego odnowiona (wprawdzie po remoncie i wysepkach stała się bardziej niebezpieczna, bo ograniczono do 40km/h ruch), a tirów jak nie było tak nie ma... Teraz koncepcja węzła? To ja jeszcze poproszę wybudować autostradę do Malborka, znaczy się, na Berlin, do E1 na Łódź i takie inne bzdety.
S.