UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@bra - Pobory się skończyły, ale wojsko dalej istniało i przyjmowało chętnych. Gdyby było prawdziwym patriotą, a nie tylko propagandowo-wyborczym, to zgłosiłby się do służby. Dla przygotowania do obrony swojej ojczyzny. A on wolał n... Polaków, za to że są z innego miasta. No ale to nic nowego. Nie pierwszy raz największym wrogiem Polaków są inni Polacy, Nie pierwszy raz Polska będzie wymazana z mapy na własne życzenie.

entuzjasta