UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Projektujac tego typu arterie trzeba brac pod uwage wszystkich a nie tylko wlasna wygode. Niestety forumowicze widza tylko swoj wlasny czubek nosa. Niech bedzie rondo ale nusi ono posiadac odpowiedni duzy promien skretu i byc szerokie, by pomiescic olbrzymie samochody zaopatrzeniowe.