UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rondo jest dobrym pomysłem.Powinno ich być więcej w Elblągu.Naprawdę czuję się bezpieczniej jak teraz przechodzę przez Żeromskiego bo jednak samochody muszą przynajmniej trochę zwolnić jak dojeżdżają do ronda. Bo niestety niektórzy kierowcy jak widzą kawałek prostej to jakoś nie chce im się noga odkleić od gazu.Pieszy nie ma szans.Tak jest np. na Grunwaldzkiej.Nie raz pomachłam chusteczką do tramwajubo żaden kierowca nie hciał mnie przepuścić.
Ewula