UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeżdżę dużo po Polsce i rozmawiam z kierowcami. Kną na czym świat stoi na te ronda.Wiele tirow juz się poprzewracalo np . w Wałczu. Jednak to kit i słabe wzornictwo z zachodu który juz odchodzi od takich rozwiązań w małych miastach.

kierowca