UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ktos tu zaproponowal budowe tego typu rond w innych miejscach elblaga. Stad moja riposta. P.s. musza byc odpowiednio duze, by zmiescic wspomniane pojazdy, no chyba ze budowany port morski przejmie tego typu ladunki. Ale jak na razie tylko olbrrzymie przesylki sa transportowane woda.
dobrzepoinformowany