UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ile razy mam powtarzac ze tiry wozace papierki z IP, nijak sie ine maja do platform przewozowych na ktorych zamontowane sa nierzadko kilkudziesieciotonowe turbiny jak rowniez elewatory do browaru. Te drugie wymagaja jazdy w nocy w asyscie pilota, gdzie to zmiescic na zwyklym rondzie. Bylem w KW i widzialem te filigranowe alejki.

dobrzepoinformowany