UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z elektrownią atomową też obiecywali. Ba, nawet już mówili o przygotowanych na tą inwestycję piniądzach i że to już teraz ma ruszyć z tzw kopyta. Pewnie szukają go ( tego kopyta ) do tej pory bo jak na razie nic o tym nie ma słychu ani widu???