UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Cały Elbląg się sypie a misiek obiecywał że to będzie dobry czas dla Elbląga. Później misiek zatrudnił do ochrony budynków komunalnych harcerza który odpowiadał za doprowadzenie budynku bramnego do ruiny. To jest jakaś granda proszę państwa. To jest Orwell w czystej postaci. Btw ktoś wie gdzie są te miliardy z kpo dla Elbląga które obiecywali motorówka z nakrętką? Normalni elblążanie powinni odwołać to towarzystwo.
KO szkodzi miastu