UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe jak ich tam niby powsadzają skoro rocznie w Polsce łapie się więcej kierowców pod wpływem, niż jest wszystkich miejsc w więzieniach. W więzieniach jest ponad 80 tys. miejsc, a kierowców pod wpływem łapie się około 100 tys. rocznie, do tego kilkanaście tys. złapanych na złamaniu sądowego zakazu prowadzenia pojazdów, do tego dochodzą też sprawy tych, którzy byli trzeźwi, ale swoją brawurową jazdą spowodowali wypadki.