UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Badanie alkotestem wykazało ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie. Został ukarany mandatem 2500 pln. Kiedy w koncu skończy się zabawa z pijanymi kierowcami i ponieważ przepisy mówią o karze 3 lat, to niech sędziowie w koncu przestaną być pobłazliwi i zapadnie wyrok choć 6 miesiecy i prace społeczne i będzie naglośniony, by nasladowcy usłyszeli, że w Polsce skończyło sie poblażanie dla pijanych kierowców. Ręczę, że zmniejszy się ich liczba. Zachęcam ministra Żurka do zdyscyplinowania swoich podwładnych.