UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@2084 - Bełkot Gościu!!! Bełkot!!! Nawet jeśli masz rację, to ginie ona w potwornej polszczyźnie, którą się posługujesz, a także w niechlujstwie w pisaniu!!! A szkoda, bo może masz coś słusznego do powiedzenia!

zniesmaczony dziadek stefek