UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

widzę że nie tylko ja to im wypominam, to prawda ich głowne sukcesy na przestrzeni lat to: nowe ławeczki, parki, drzewka, chodniki, pomniki, "pomalowanie trawy na zielono", przyznawanie nagród (najcześciej tym samym ludziom), ale aby gospodarkę polepszyc, dojazdy do pracy ZKM, rozkłady jazdy zmienić na korzyśc pracowników - wszak wyborcy i podatnicy, to nie słyszałem o zmianach. I poniekąd dlatego jest większe bezrobocie bo nie ma czym do pracy dojechać i wrócić na obrzeża miasta i bliżej: Nowakowo, Nowodworska, Gronowo Górne czy Dąbrowa... Wydawać zawsze prosto nie swoje ale aby miasto zarabiało odczuwalnie dla mieszkańców to nie odczułem tylko podwywżki. Oszczedzałem, segregowałem śmieci aby bylo pro eko i co? nic to nie dało. znowu więcej mam zapłacić haha więc już nie segreguję, wrzucam jak leci i tak ponoć to oni segregują więc po co mam się meczyć jak smieci sa sprzedawane x 2? firmy zarabiają, spółdzielnia zarabia a klient płaci - super :)