UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Etam. Obecna władza w Elblągu nie potrafi załatwić pieniędzy na remont chodnika przy Królewieckiej, na ścieżki pieszo-rowerowe na Próchnik i Rubno. Ścieżka pieszo-rowerowa na Dąbrowę ma już 6 lat opóźnienia (ponieważ w 2020 miała powstać ścieżka pieszo-rowerowa aż do Pogrodzia) Oni tylko potrafią nowe ławki stawiać, place zabaw i małe piekarczyki