UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
wybory jak w PZPR, wszyscy głosują na I sekretarza, czym do się różni od KRLD? - wszyscy wpisujący się zwolennicy PiS mają racje, tak w ich partii od czasów jedynego wodza Jarosława Kaczyńskiego było i jest nadal. Kto głosuje inaczej wylatuje, jak w Korei Płn.